Jak ubezpieczyć dziecko w 2 minuty?

Dziewczynka

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków dla swojego dziecka możesz kupić on-line. Zajmie Ci to zaledwie kilka minut i dziecko zostanie objęte ochroną już od następnego dnia po zaksięgowaniu składki. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy specjalny rabat w wysokości 10% standardowej składki.

Nie będziesz potrzebował żadnych dokumentów, wystarczy numer PESEL Twój oraz Twojego dziecka.

Krok 1. Wybierz wersję ubezpieczenia, która Cię interesuje. Jest ona uzależniona od wieku dziecka, będącego objętego ubezpieczeniem. Do wyboru masz:

Krok 2. Teraz możesz sprawdzić podstawowe parametry oferty: wysokość składki, sumę ubezpieczenia oraz wysokość świadczeń za poszczególne zdarzenia. Po kliknięciu Wybierz ofertę dla siebie zostaniesz przekierowany na stronę na której będziesz mógł wybrać interesujący Cię wariant.

Krok 3. Kliknij Kup on-line przy wybranej opcji i określ czy jesteś nowym klientem, czy chcesz przedłużyć polisę, którą już posiadasz.

Krok 4. Uzupełnij formularz podając swoje dane osobowe oraz dane swoich dzieci. Na jednej polisie możesz ubezpieczyć nawet 10 dzieci niezależnie od tego w jakim są wieku.

Krok 5. Upewnij się, że w polu Kod Opiekuna podana jest wartość 00001 – ten kod daje Ci 10% rabatu.

Krok 6. Zapłać za polisę. Możesz to zrobić od razu poprzez system Dotpay lub później, robiąc przelew na indywidualny numer rachunku. Zostanie on wygenerowany i przesłany na Twój adres e-mail, który podałeś w formularzu.

Krok 7. Nie zapomnij powiedzieć znajomym w jaki sposób mogą łatwo i tanio ubezpieczyć swoje pociechy.

Polisa wraz z warunkami umowy oraz innymi niezbędnymi dokumentami zostanie wygenerowana automatycznie i przesłana na Twój adres e-mail.

Ochrona ubezpieczeniowa rozpocznie się po północy dnia następnego po opłaceniu składki.

Wjedź na swiadomy-wybor.com i dowiedz się więcej o ubezpieczeniach dla Twojego dziecka. Sprawdź również w jaki sposób zabezpieczyć jego przyszłość.

 

Dziecko i młodzież

Ubezpiecz swoje dziecko na zimowy wyjazd

16 stycznia 2017 r. na dwutygodniowy odpoczynek udadzą się uczniowie województw: pomorskiego, łódzkiego, śląskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Jeśli twoje dziecko spędza ferie w górach lub na szkolnym zimowisku, zadbaj o […]

Czytaj więcej
Travel

Bezpieczne szaleństwa na stoku

Wyjazd za granicę na snowboard lub narty, bez dobrej polisy ubezpieczeniowej może Cię zrujnować finansowo. Wystarczy, że będziesz miał niegroźną kontuzję, ale będziesz musiał skorzystać z transportu medycznego, żeby z […]

Czytaj więcej
Dorosły

Ubezpieczenie: te pojęcia musisz znać

Pamiętaj, że gdy podpisujesz jakikolwiek dokument bez jego zrozumienia, to działasz na swoją niekorzyść. Również przed zawarciem umowy ubezpieczenia musisz poświęcić chwilę i dokładnie przeczytać ogólne warunki ubezpieczenia oraz wyjaśnić […]

Czytaj więcej
Dziecko i młodzież

Co zrobić, gdy dziecko złamie rękę w szkole?

Bólu spowodowanego wypadkiem nikt Twojemu dziecku nie zrekompensuje, ale ubezpieczyciel może pokryć  koszty z tym związane. Masz więc prawo ubiegać się o odszkodowanie. Zobacz, jak to zrobić. Gdy zdarzy się […]

Czytaj więcej